Zimní krajina

Autor: Bohumil Šourek
(1877 - ?)

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 26 cm, výška: 20 cm, rámování: 30,5 x 37 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2021 21:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč