Dvouplášťové zlaté kapesní hodinky

Autor: Deutche Glashütte
(. - .)

dvouplášťové zlaté kapesní hodinky ryzost: 585/1000, značeno na ciferníku, průměr 4,2 mm. značeno platným puncem, osvědčeno Puncovním úřadem
Materiál: zlato 585/1000
Váha: brutto 82,70 g

Konec dražby: 01.03.2021 20:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč