260. Sedící děvče
Autor: Alex-Vladimír Hrska
(1890 - 1954)
Signováno a datováno vpravo dole, Ke kresbě přiloženy originální autorské štítky, volný grafický list
Materiál: uhel na kartonu, datace: 1942
Šířka: 61 cm, výška: 85 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 21:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč