137. Mužská postava

Autor: Jiří Načeradský
(1939 Sedlec - 2014 Praha)

signováno vpravo dole
Materiál: papír
Šířka: 35 cm, výška: 43 cm, rámování: bez rámu

Konec dražby: 11.04.2018 20:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 900 Kč