166. Dvě postavy

Autor: Jiří Načeradský
(1939 Sedlec - 2014 Praha)

staženo
signováno vpravo dole, datováno
Technika: olej na plátně, datace: 2003
Šířka: 71 cm, výška: 101 cm, rámování: 111 x 80,5 cm

Staženo z aukce