229. Postava
Autor: Jiří Načeradský
(1939 Sedlec - 2014 Praha)
signováno vlevo dole, datováno 89
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1989
Šířka: 60 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 54 x 73 cm
Staženo z aukce