25. Noc v parku

Autor: Jiří Načeradský
(1939 Sedlec - 2014 Praha)

akryl na plátně, signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, obraz obdržel poslední majitel přímo od autora
Technika: akryl, materiál: plátno, datace: 1981
Šířka: 81 cm, výška: 65 cm, rámování: 67 x 83

Konec dražby: 11.04.2018 18:32

Dosažená cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 17 000 Kč

Seznam příhozů (5)

částkapříhoz
22 000 Kč11.4.2018 18:27:19
20 000 Kč11.4.2018 18:26:20
19 000 Kč11.4.2018 18:22:18
18 000 Kč11.4.2018 18:10:37
17 000 Kč11.4.2018 17:48:50