25. Noc v parku

Autor: Jiří Načeradský
(1939 Sedlec - 2014 Praha)

akryl na plátně, signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, obraz obdržel poslední majitel přímo od autora
Technika: akryl, materiál: plátno, datace: 1981
Šířka: 81 cm, výška: 65 cm, rámování: 67 x 83

Konec dražby: 11.04.2018 18:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 17 000 Kč