Na stole

Autor: Jiří Načeradský
(1939 Sedlec - 2014 Praha)

signováno vpravo dole, datováno 2004
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 2004
Šířka: 59,5 cm, výška: 42 cm, rámování: 55 x 73 cm

Konec dražby: 25.09.2017 19:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč