50. Dvě postavy

Autor: Jiří Načeradský
(1939 Sedlec - 2014 Praha)

signováno uprostřed dole, datováno 2013
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 2013
Šířka: 62 cm, výška: 45,5 cm, rámování: 59,5 x 77 cm

Konec dražby: 25.09.2017 19:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč