Sedící žena - rok 1963

Autor: Jiří Načeradský
(1939 Sedlec - 2014 Praha)

signováno a datováno vpravo nahoře, olištováno, obraz poslední majitel obdržel přímo od autora, certifikát pravosti díla přiložen
Technika: olej na plátně, datace: 10.4. 1963
Šířka: 81 cm, výška: 100 cm, rámování: 102 x 83

Konec dražby: 05.12.2017 18:57

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 23 000 Kč