22. L. Linský - Moře
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 55 cm, výška: 45 cm, rámování: 54 x 64 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 09.06.2020 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč