L. Linský - Moře

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 55 cm, výška: 45 cm, rámování: 54 x 64 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 09.06.2020 20:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč