Tři rolníci před farmou

Signováno v desce dole uprostřed: William Unger (German, 1837-1932) After David Teniers I (Flemish, 1582-1649), zaskleno a rámováno.
Technika: mědirytina
Šířka: 13 cm, výška: 10 cm, rámování: 15 x 19 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 25.09.2023 20:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč