168. Kompozice

Autor: Dušan Topoľský
(1935 Šurany, Československo - 2011 Olomouc)

nesignováno, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 59,5 cm, výška: 36 cm, rámování: 64 x 86,5 cm

Konec dražby: 06.12.2017 20:47 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč