88. S medvídkem
Autor: Dan Trantina
(1965 - ?)
signováno a datováno vpravo uprostřed
Šířka: 61 cm, výška: 86 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 20:29 SELČ
Zbývá: 8d 22h 4m 4s
Vyvolávací cena: 2 500 Kč