273. Pražské Střechy
Autor: Ladislav Moucha
(1904 - 1972)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 39 cm, výška: 29 cm, rámování: pošk. 47 x 57 cm
Konec dražby: 21.01.2021 21:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč