279. Slunný den
Autor: Vilém Kafka
(1887 - 1972)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorské razítko, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1931
Šířka: 55 cm, výška: 38 cm, rámování: pošk. 46,5 x 63 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 21:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč