Rybník v Kýjích u Prahy

Autor: Joža Kocourek-Zacheus
(1895 - ?)

Signováno vlevo dole, na reversu autorský přípisek, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 70 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2021 21:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč