Labutí jezero

Autor: Ladislav Kuntoš
(1915 - 2004)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno v masivním rámu
Technika: olej na malířské desce, datace: 1978
Šířka: 68 cm, výška: 48 cm, rámování: 63,5 x 83 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč