298. U nás na Vysočině
Autor: Artuš Müller
Signováno vpravo dole, na reversu autorský dopisek, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 55 cm, rámování: 68 x 78,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 22:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč