Cesta

Autor: Kateřina Opltová
(1957 Praha - 2003)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 40 cm, rámování: 56 x 43 cm

Konec dražby: 10.02.2020 21:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč