Akt s křídly

Autor: Kateřina Opltová
(1957 Praha - 2003)

olištováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 86 cm, výška: 90 cm, rámování: 92 x 87,5 cm

Konec dražby: 18.06.2019 19:45

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč