44. Dívčí akt
Autor: Kateřina Opltová
(1957 Praha - 2003)
Monogramováno a datováno na reversu, olištováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1984
Šířka: 60 cm, výška: 80 cm, rámování: 83 x 63 cm
Konec dražby: 14.02.2023 19:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč