Zahrada IX.

Autor: Kateřina Opltová
(1957 Praha - 2003)

signováno a datováno vpravo dole, olištováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1999
Šířka: 100 cm, výška: 90 cm, rámování: 91 x 101 cm

Konec dražby: 09.06.2020 20:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč