Břízky

Autor: Miroslav Holas
(1938)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 47 cm, výška: 31 cm, rámování: 38 x 53 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 21:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč