48. Přístav
Autor: Miroslav Holas
(1938)
Signováno vpravo dole číslováno 22/200, rámováno, zaskleno
Technika: linoryt
Šířka: 14 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 43 x 23 cm
Konec dražby: 18.05.2021 20:31 SELČ
Dosažená cena: 401 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (3)
částka | příhoz |