Řeka v horách

Autor: Miroslav Holas
(1938)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 46 cm, výška: 32 cm, rámování: 38 x 53 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 19:38 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč