50. Kurtizána

Autor: Jan Hinčica
(1905 - 1982)

Signováno vpravo dole tužkou, číslováno 18/25
Technika: dřevoryt
Šířka: 7 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 28 x 18 cm

Konec dražby: 18.05.2021 20:32 SELČ

Dosažená cena: 201 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (2)

částkapříhoz
201 Kč18.5.2021 19:36:41
1 Kč12.4.2021 21:13:07