Obřad

Autor: Jan Hinčica
(1905 - 1982)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1965
Šířka: 34 cm, výška: 54 cm, rámování: 70 x 49 cm

Konec dražby: 07.06.2021 19:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč