62. Portrét mladé dívky

Autor: Rudolf Vojtěch Špillar
(1878 Plzeň-Město - 1949)

Signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu, na reversu výstavní č.229
Technika: olej na překližce
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: pošk. 68,5 x 59 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:25 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč