Psaníčko

Autor: Samuel Frere
(1847 - 1931)

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 21 cm, výška: 25 cm, rámování: 34 x 31 cm

Konec dražby: 21.01.2021 21:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 900 Kč