64. Karlův Most
Autor: Stanislav Masák
(1950 Vratislavice nad Nisou - ?)
Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 48,5 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 60 x 80 cm
Konec dražby: 18.05.2021 20:42 SELČ
Dosažená cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (13)
částka | příhoz |