U Jezera

Autor: Schou Peter Johan
(1863 Copenhagen - 1934 Copenhagen)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě, datace: 1927
Šířka: 38,5 cm, výška: 48 cm, rámování: 55 x 42,5 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 600 Kč