129. Osoba
Autor: Vlastimil Chroust
(1922 Hořice - ?)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: tuš, materiál: lavírovaná tuš, datace: 1948
Šířka: 28 cm, výška: 19 cm, rámování: 28 x 38 cm
Konec dražby: 04.04.2022 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč