Po Bitvě

Autor: Vlastimil Chroust
(1922 Hořice - ?)

Signováno vpravo dole, na reversu autorský popisek a autorský štítek, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 61 cm, výška: 41 cm, rámování: 51 x 71 cm

Konec dražby: 07.06.2021 20:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč