250. Krajina s cestou
Autor: Alois Kračmar
(1943 Srní - ?)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno vlevo dole 3/8, rámováno, zaskleno, paspartováno, na reversu autorský štítek
Technika: serigrafie, datace: 1976
Šířka: 67,5 cm, výška: 23 cm, rámování: 42 x 84,5 cm
Konec dražby: 15.03.2022 21:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč