222. Japonská pohlednice
Japonská pohlednice s originální známkou, oboustraný tisk, nerámováno 2ks
Šířka: 13 cm, výška: 19 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.06.2022 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč