Na břehu

Autor: Wilhelm Hambüchen
(1869 Düsseldorf - 1939 Düsseldorf)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 61 cm, rámování: 70,5 x 89,5 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 30.05.2022 20:50 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč