6. U vody
Autor: Antonín Málek
(1937 Plzeň)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 51 cm, výška: 39 cm, rámování: 54 x 51 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:03 SELČ
Dosažená cena: 201 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (2)
částka | příhoz |
201 Kč | 8.5.2021 22:51:59 |
1 Kč | 27.3.2021 18:50:36 |