6. U vody

Autor: Antonín Málek
(1937 Plzeň)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 51 cm, výška: 39 cm, rámování: 54 x 51 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 18.05.2021 20:03 SELČ

Aktuální cena: 201 Kč

Zbývá: 8d 9h 54m 31s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (2)

částkapříhoz
201 Kč8.5.2021 22:51:59
1 Kč27.3.2021 18:50:36