154. Žena s dítětem

Autor: Jan Obšil
(1908 Hustopeče - 1983 Třebovice)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 15 cm, výška: 40 cm, rámování: 58 x 31 cm

Konec dražby: 21.01.2021 21:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč