19. Most d´Argenteuil

Autor: Marcel Couchot
(1938 Monaco - ?)

přisouzeno Marcel Couchot (narozen 1938), rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 45,5 cm, výška: 38 cm, rámování: 54 x 60,5 cm

Konec dražby: 13.04.2023 20:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč