2. Pohled na Benátky

Autor: John Luntley

Signováno a datováno vpravo dole, Paříž, rámováno v masivním rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1889
Šířka: 19 cm, výška: 27 cm, rámování: 40 x 32,5 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 09.11.2021 20:01 SEČ

Zbývá: 12d 3h 23m 57s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč