48. Cesta v lese
Autor: Vlastimil Lažanský
(1903 Louny - 1977 ?)
Signováno vpravo dole, rámováno v původním blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 41 cm, rámování: 56 x 56 cm
Konec dražby: 01.03.2021 20:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč