Krajina II.

Autor: Jiří Ptáček
(1949 Praha)

vydraženo
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1984
Šířka: 85 cm, výška: 60 cm, rámování: 103 x 75 cm
Stav: dobrý

Konec dražby: 01.03.2021 22:14 SEČ


Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 950 Kč


Pro účast v aukci se stačí přihlásit

Přihlásit se nebo Registrovat