3. Krajina I.
Autor: Jiří Ptáček
(1949 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1984
Šířka: 85 cm, výška: 60 cm, rámování: 103 x 75 cm
Konec dražby: 01.03.2021 20:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 950 Kč