Krajina I.

Autor: Jiří Ptáček
(1949 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1984
Šířka: 85 cm, výška: 60 cm, rámování: 103 x 75 cm

Konec dražby: 01.03.2021 20:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 950 Kč