Domy

Autor: A.W. Smeeton
(? ? - ? ?)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel na kartonu, datace: kol. roku 1850
Šířka: 39 cm, výška: 26 cm, rámování: 48 x 60 cm

Konec dražby: 01.03.2021 20:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč