88. Konvolut 11ks kreseb

Autor: Emanuel Frinta
(1896 Nové Hrady u Skutče - 1970 Praha)

Soubor volných listů různé velikosti, některé signovány a datovány.
Technika: kresba
Výška: max 28x 22 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 15.02.2023 20:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč