Portrét maminky

Autor: Božena Klátilová
(1912 Brno - 2007 Šumperk)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1959
Šířka: 37 cm, výška: 49 cm, rámování: 62 x 51 cm

Konec dražby: 01.03.2021 22:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč