Portrét dívky

Autor: Božena Klátilová
(1912 Brno - 2007 Šumperk)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1959
Šířka: 32 cm, výška: 36,5 cm, rámování: 47 x 42 cm

Konec dražby: 08.03.2021 22:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč