41. Rozpínavé město
Autor: Michal Lauda
(1962 Sokolov)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu štítek, nerámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: sololit zpevněný rámem, datace: 1994
Šířka: 59 cm, výška: 49 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.05.2021 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč