Kytice

Autor: Dušan John
(1925 Bučovice - ?)

Signováno vpravo dole tužkou, číslováno 37/200, nerámováno
Technika: litografie
Šířka: 18,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: volný grafický list

Konec dražby: 07.06.2021 20:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč